2018

Od 16 kwietnia 2018 r. w Stowarzyszeniu Dobroczynnym "Razem" rusza kolejna edycja Programu Działaj Lokalnie. W konkursie mogą wziąć udział te organizacje i instytucje oraz grupy, które działają na terenie gmin: Drużbice, Kluki, Rusiec, Szczerców, Zelów, Buczek, Łask, Sędziejowice, Widawa, Wodzierady, Dłutów, Dobroń.

W tegorocznej edycji Programu „Działaj Lokalnie” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej. W ramach konkursu przewidywane jest przyznanie dotacji na 3-6 miesięczne projekty w okresie między 1 czerwca 2018 r., a 31 grudnia 2018 r.

W ramach programu można pozyskać granty do 6000,00 zł. na projekty mające na celu pobudzanie lokalnej aktywności. A łączna pula przeznaczona na granty wynosi: 55 000,00 zł. Wnioski są przyjmowanie za pośrednictwem generatora wniosków dostępnego pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/, który aktywny będzie od 16 kwietnia 2018 r. do 16 maja 2018 r. do godz. 23:59.

Jeśli potrzebujesz pomocy, konsultacji w wypełnieniu wniosku - skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do udziału w Programie!

Do pobrania:

Regulamin


2017

Od 29 maja 2017 r. w Stowarzyszeniu Dobroczynnym "Razem" rusza X edycja Programu Działaj Lokalnie. W konkursie mogą wziąć udział te organizacje i instytucje oraz grupy, które działają na terenie gmin: Drużbice, Kluki, Rusiec, Szczerców, Zelów, Buczek, Łask, Sędziejowice, Widawa, Wodzierady, Dłutów, Dobroń.


W X edycji Programu „Działaj Lokalnie” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej. W ramach konkursu przewidywane jest przyznanie dotacji na 3-6 miesięczne projekty w okresie między 1 lipca 2017 r., a 31 grudnia 2017 r.

W ramach programu można pozyskać granty do 6000,00 zł. na projekty mające na celu pobudzanie lokalnej aktywności. A łączna pula przeznaczona na granty wynosi: 55 000,00 zł. Wnioski są przyjmowanie za pośrednictwem generatora wniosków dostępnego pod adresem:http://system.dzialajlokalnie.pl/ , który aktywny będzie od 29 maja 2017 r. do 29 czerwca 2017 r. do godz. 23:59.

Jeśli potrzebujesz pomocy, konsultacji w wypełnieniu wniosku - skontaktuj się z nami.

 Zapraszamy do udziału w Programie!

Do pobrania:

 

2016

Od 4 kwietnia 2016 r. w Stowarzyszeniu Dobroczynnym "Razem" rusza IX edycja Programu Działaj Lokalnie. W konkursie mogą wziąć udział te organizacje i instytucje oraz grupy, które działają na terenie gmin: Drużbice, Kluki, Rusiec, Szczerców, Zelów, Buczek, Łask, Sędziejowice, Widawa, Wodzierady, Dłutów, Dobroń.

 

W IX edycji Programu „Działaj Lokalnie” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej. W ramach konkursu przewidywane jest przyznanie dotacji na 3-6 miesięczne projekty w okresie między 6 maja 2016 r., a 31 grudnia 2016 r.

W ramach programu można pozyskać granty do 6000,00 zł. na projekty mające na celu pobudzanie lokalnej aktywności. A łączna pula przeznaczona na granty wynosi: 55 000,00 zł. Wnioski są przyjmowanie za pośrednictwem generatora wniosków dostępnego pod adresem: http://system.dzialajlokalnie.pl/ , który aktywny będzie od 4 kwietnia 2016 r. do 5 maja 2016 r. do godz. 23:59.

Jeśli potrzebujesz pomocy, konsultacji w wypełnieniu wniosku - skontaktuj się z nami.
Zapraszamy do udziału w Programie!

Do pobrania:
Regulamin
______________________________________________________________________________

2015

Już 15 maja br. w Stowarzyszeniu Dobroczynnym "Razem" rusza IX edycja Programu DZIAŁAJ LOKALNIE. W konkursie mogą wziąć udział te organizacje i instytucje oraz grupy, które działają na terenie gmin: Drużbice, Kluki, Rusiec, Szczerców, Zelów, Biała, Czarnożyły, Mokrsko, Konopnica, Osjaków, Ostrówek, Pątnów, Skomlin, Wieluń, Wierzchlas, Buczek, Łask, Sędziejowice, Widawa, Wodzierady, Dłutów, Dobroń.W IX edycji Programu „Działaj Lokalnie” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego i które służą pobudzaniu aspiracji rozwojowych, poprawie jakości życia. W rezultacie podejmowane działania mają przyczyniać się do budowania lokalnego kapitału społecznego. Program jest prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej. W ramach konkursu przewidywane jest przyznanie dotacji na 3-6 miesięczne projekty w okresie między 1 lipca 2015 r., a 31 grudnia 2015 r.

W ramach programu można pozyskać granty do 6000,00zł na projekty mające na celu pobudzanie lokalnej aktywności. A łączna pula przeznaczona na granty wynosi: 41 800 zł. Wnioski są przyjmowanie za pośrednictwem generatora wniosków dostępnego pod adresem:http://system.dzialajlokalnie.pl/ , który dostępny będzie od 15 maja 2015 r.

Jeśli potrzebujesz pomocy, konsultacji w wypełnieniu wniosku - skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do udziału w Programie!

Do pobrania:
Regulamin 

Licznik odwiedzin

DziśDziś95
WczorajWczoraj167
W tygodniuW tygodniu262
W miesiącuW miesiącu3486
ŁącznieŁącznie1281327